poniedziałek, 31 grudnia 2018

Podsumowanie roku 2018


Rok 2018 dobiega końca, dlatego też chciałbym podzielić się z wami swoimi przemyśleniami oraz pewnego rodzaju sukcesami, które udało mi się osiągnąć na przestrzeni ostatnich 365 dni. Blog Feel it today rozpoczął swoją przygodę w grudniu 2017 r. jako hobbistyczny prywatny projekt, który był mocno wspierany przez moją żonę, za co bardzo jej dziękuję. Na początku sam nie byłem pewien, czy podołam temu zadaniu i czy pisanie bloga nie okaże się kolejnym słomianym zapałem. Pomimo wielu zmian w życiu prywatnym (pojawienie się nowego członka rodziny, zmiany pracy i powrotu do sportu po wielu latach przerwy) teraz mogę śmiało powiedzieć, że się opłaciło wytrwać, pisać, poznawać kolejne zapachy i organizować spotkania w Krakowie. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom, osobom, które wspierały mnie w chwilach słabości. Szczególne podziękowania dla perfumerii Lulua, Klaudii Heintze i Piotra Czarneckiego za wsparcie merytoryczne i praktyczne w realizowaniu krakowskich eventów o tematyce perfumeryjnej. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie spotkamy się w wymienionym powyżej gronie na kolejnych eventach.

Po krótkim wstępie zapraszam do podsumowania:

W 2018 roku Feel it today odwiedziło łącznie 20 883 osób,  które miały możliwość zapoznać się z 110 publikacjami (recenzje, ciekawostki, przewodniki, quizy, fotorelacje i konkursy). Najpopularniejszymi dla czytelników tematami okazały się być relację z warsztatów, konkurs i wywiad z Piotrem Czarneckim:

W międzyczasie miałem okazję odbyć trzy olfaktoryczne podróże do europejskich stolic (Barcelony, Pragi, Budapesztu), na podstawie których powstały przewodniki perfumeryjne.

Jako fan perfum vintage postanowiłem również podzielić się swoim doświadczeniem w zakresie poszukiwania i kupowania perfum retro z dawnych lat (sprzed reformulacji). 

Poznałem wiele nowych perfum, które wywarły na mnie ogromne wrażenie i chwilowo odsunęły na bok moje zainteresowanie niszą na poczet zapachów selektywnych.

W ramach zabawy na blogu powstały także 4 Quizy, które okazały się dla czytelników nie lada wyzwaniem i frajdą.

Ponadto zacząłem zdobywać aromo-molekuły i olejki eteryczne w celu bardziej precyzyjnego rozszyfrowywania składników i akordów obecnych w perfumach oraz w ramach rozrywki staram się łączyć je ze sobą.

Na zakończenie kilkoma zdjęciami chciałbym przypomnieć wszystkim najważniejsze wydarzenia związane z tym blogiem:

Jak już zapewne doskonale wiecie uwielbiam Kourosa, dlatego nie mogło zabraknąć fotki z sesji zdjęciowej mojego flakonu w Budapeszcie na tle Parlamentu ;).


Na sam koniec postanowiłem podzielić się najważniejszym wydarzeniem w moim życiu, które napędza mnie do przodu i w pewien sposób przełożyło się na mniejszą ilość recenzji na blogu ;). Poznajcie przyszłego spadkobiercę moich flakonów- Mikołajka.


JESZCZE RAZ WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM DO CZYTANIA MOJEGO BLOGA ORAZ POLUBIENIA FEEL IT TODAY NA FACEBOOKU.

ŻYCZĘ RÓWNIEŻ SZAMPAŃSKIEJ SYLWESTROWEJ  IMPREZY I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Perfume.Sucks- Blue